a
Zakona o zaščiti prijaviteljev

Na podlagi 14. odstavka 9. člena Zakona o zaščiti prijaviteljev (Uradni list RS, št. 16/23, v nadaljevanju: ZZPri), 49. člena Zakona o organizaciji in financiranju vzgoje in izobraževanja (Uradni list RS, št. 16/07 – uradno prečiščeno besedilo s spremembami in dopolnitvami, v nadaljevanju: ZOFVI) in 2. člena Notranjega akta za vzpostavitev notranje poti za prijavo […]
;
Prva stran 9 O NAŠIH VRTCIH 9 Zakona o zaščiti prijaviteljev

Na podlagi 14. odstavka 9. člena Zakona o zaščiti prijaviteljev (Uradni list RS, št. 16/23, v nadaljevanju: ZZPri), 49. člena Zakona o organizaciji in financiranju vzgoje in izobraževanja (Uradni list RS, št. 16/07 – uradno prečiščeno besedilo s spremembami in dopolnitvami, v nadaljevanju: ZOFVI) in 2. člena Notranjega akta za vzpostavitev notranje poti za prijavo z dne 15.5.2023 (v nadaljevanju: Notranji akt), je ravnateljica zavoda Vrtci občine Moravske Toplice, Simona Kaučič, za ZAUPNIKA imenovala:

MONIKO ŠLICHTHUBER JEREBIC, ki je dosegljiva preko elektronske pošte

  • monika.s.jerebic@vomt.si in
  • na telefonsko številke 041 304 886.
Dostopnost