a
VRTEC V NARAVI – 4. dan

Čas je zelo hitro tekel in že je prišel zadnji dan Vrtca v naravi. Vsi skupaj smo se imeli zelo lepo in aktivno preživeli vsako minuto našega bivanja. Vsi otroci so bili zelo pogumni, zato so si zaslužili priznanje za pogum in samostojnost. Polni novih dogodivščin in lepih spominov smo se odpravili na pot domov, […]
;
Prva stran 9 NOVICE IN OBVESTILA 9 Novice naših enot 9 VRTEC V NARAVI – 4. dan

Čas je zelo hitro tekel in že je prišel zadnji dan Vrtca v naravi. Vsi skupaj smo se imeli zelo lepo in aktivno preživeli vsako minuto našega bivanja. Vsi otroci so bili zelo pogumni, zato so si zaslužili priznanje za pogum in samostojnost.

Polni novih dogodivščin in lepih spominov smo se odpravili na pot domov, saj smo že komaj čakali, da skočimo v objem svojim staršem, bratcem in sestricam…

Spremljevalke:

Petra Sakovič (koordinator), Laura Barber, Suzana Benčec, Lorena Horvat Kežmah, Lea Hul, Tadeja Kerman, Mirjana Mutvar, Nina Pintarič, Martina Zakšek, Mihaela Žilavec

Dostopnost