a
VRTEC V NARAVI – 1. dan

Prvi dan smo pričeli z zimskimi radostmi na snegu.                     Odpravili smo se tudi v deželo škratov v bližnjem gozdu in si tam ogledali, kako natančno so zgrajene njihove hiške. Našli smo škratje stopinje, ki so nas vodile do njihovega tobogana, ta pa nas je popeljal […]
;
Prva stran 9 NOVICE IN OBVESTILA 9 Novice naših enot 9 VRTEC V NARAVI – 1. dan

Prvi dan smo pričeli z zimskimi radostmi na snegu.

                   

Odpravili smo se tudi v deželo škratov v bližnjem gozdu in si tam ogledali, kako natančno so zgrajene njihove hiške. Našli smo škratje stopinje, ki so nas vodile do njihovega tobogana, ta pa nas je popeljal do ribnika, v katerem se zelo radi kopajo. Nahranili smo tudi ribe, ki plavajo v tem ribniku. Sledila je večerja, po kateri smo se utrujeni in polni novih pričakovanj hitro podali v svet sanj.

           

             

Dostopnost