a
VRTC V NARAVI – 2.dan

RDEČ KROG, BELO OKO, VARNO PRIPELJE TE NA GORO… Zbudili smo se v hladno jutro. Temperature so se spustile pod ledišče, kar je bilo za sankanje idealno.                     Po kosilu je sledil zaslužen počitek. V popoldanskem času smo se odpravili v motorični park, kjer so otroci preizkušali svoje […]
;
Prva stran 9 NOVICE IN OBVESTILA 9 Novice naših enot 9 VRTC V NARAVI – 2.dan

RDEČ KROG, BELO OKO, VARNO PRIPELJE TE NA GORO…

Zbudili smo se v hladno jutro. Temperature so se spustile pod ledišče, kar je bilo za sankanje idealno.

                   

Po kosilu je sledil zaslužen počitek. V popoldanskem času smo se odpravili v motorični park, kjer so otroci preizkušali svoje gibalne sposobnosti. Po malici ob ribniku smo se nazaj v hotel odpravili kar peš. Otroci so pogumno premagovali naravne ovire kot pravi gorski pohodniki.

                                                                  

Po večerji nas je razvedril čarovnik Grega, ki je s svojo hudomušnostjo dodobra nasmejal otroke in odrasle. V pričakovanju tretjega dne so otroci po prebrani pravljici v hipu zaspali.

   

Dostopnost