a
Tradicionalni pohod prijateljstva k Rotundi

Rek Josepha Parrya pravi: »Sklepaj nova prijateljstva, a ohrani stara. Prva so srebrna, druga zlata.« V sredo, 4. 10. 2023 smo v Vrtcu Fokovci pogledovali v oblačno nebo, saj smo se veselili načrtovanega pohoda prijateljstva. Skrbelo nas je, da bi naše načrte prekrižalo slabo vreme. Vreme je vzdržalo, zato smo se otroci, starši in strokovne […]
;
Prva stran 9 VRTCI OMT 9 FOKOVCI 9 Tradicionalni pohod prijateljstva k Rotundi

Rek Josepha Parrya pravi: »Sklepaj nova prijateljstva, a ohrani stara. Prva so srebrna, druga zlata.«

V sredo, 4. 10. 2023 smo v Vrtcu Fokovci pogledovali v oblačno nebo, saj smo se veselili načrtovanega pohoda prijateljstva. Skrbelo nas je, da bi naše načrte prekrižalo slabo vreme. Vreme je vzdržalo, zato smo se otroci, starši in strokovne delavke odpravili na nekaj več kot 2 kilometra dolgo pot proti Rotundi.

Tako mali, kot veliki smo zlahka premagali pot in fantje, ki so prvi prispeli na cilj, so z zvonjenjem na zvo

niku privabljali še tiste malo počasnej

še, morda pa odgnali tudi kakšen nagajivi oblak. Skoraj ob istem času so se nam iz nasprotne strani pridružili še prijatelji: otroci, starši in strokovne delavke iz enote Prosenjakovci.

Sledila je malica iz nahrbtnika in slastna jabolka, nato pa smo vsi skupaj zarajali in zapeli pred Rotundo. Da nas ne

bi ujela tema, smo se po krajšem druženju odpravili nazaj, vsak proti svojemu vrtcu.

To prijetno popoldne nam bo zagotovo ostalo v le

pem spominu tudi po starih in novih prijateljstvih, v upanju, da se prihodnje leto spet srečamo.

Monika Šlichthuber Jerebic, vzgojiteljica

Dostopnost