a
SPOZNAVANJE IN UTRJEVANJE POJMOV

Ta dan je bila pot v gozd turobna, meglena. Po slabih 2 km prehojene poti, pa se je le prikazalo sonce. Osvetljevalo nam je gozd, medtem, ko smo se igrali »matematiko«. V gozdu smo s pomočjo tega kar nam narava nudi spoznavali in utrjevali pojme »bodeče, mehko, majhno, staro, mlado, hrapavo, dolgo, okroglo, kratko, ravno, […]
;
Prva stran 9 VRTCI OMT 9 BOGOJINA 9 SPOZNAVANJE IN UTRJEVANJE POJMOV
Ta dan je bila pot v gozd turobna, meglena. Po slabih 2 km prehojene poti, pa se je le prikazalo sonce. Osvetljevalo nam je gozd, medtem, ko smo se igrali »matematiko«. V gozdu smo s pomočjo tega kar nam narava nudi spoznavali in utrjevali pojme »bodeče, mehko, majhno, staro, mlado, hrapavo, dolgo, okroglo, kratko, ravno, krivo, luknjasto, rumeno, zeleno….«
Martina Zakšek, Aleksandra Živković in otroci iz Enote Bogojina
Dostopnost