a
Pustni torek v enoti Moravske Toplice

Na pustni torek smo imeli v enoti Moravske Toplice pustno dogajanje, ki smo ga začeli z rajanjem vseh skupin v skupnem prostoru in nadaljevali s pustno povorko po vasi. Bilo nas je res veliko.
;
Prva stran 9 VRTCI OMT 9 MORAVSKE TOPLICE 9 Pustni torek v enoti Moravske Toplice
Pustni torek v enoti Moravske Toplice

Tralala, hopsasa, pustne smo šeme,
tralala, hopsasa, nič nismo lene.
Tralala, hopsasa, mi se vrtimo,
tralala, hopsasa, in veselimo.
(M. Voglar)

Na povorki je bilo slišati naše ropotulje in pesem Pustna, ki smo se jo naučile vse skupine. Seveda pa ni manjkala naša domača »Kusta repa, dugi len«. Najprej smo se ustavili pri Vivatu, nato nas je pot vodila do občine, na koncu pa smo se pokazali še v Temah 3000, kjer je otroke pričakala njihova maskota Štrk Viki. Otroci so bili veseli vseh, ki so si vzeli čas, si ogledali njihove pustne kostume, še posebej pa tistih, ki so nam podarili kakšen bombonček.

Na koncu smo utrujeni od poti, glasnega petja in igranja komaj čakali, da smo prišli nazaj v vrtec in si privoščili velik masten krof.

Zapisala Sonja Gabor

 

 

 

Dostopnost