a
Ogled reševalnega vozila

V okviru programa Zdravje v vrtcu, ki ga aktivno izvajamo tudi v našem vrtcu smo sklenili in nato tudi načrtovati ogled reševalnega vozila v Zdravstvenem domu Murska Sobota.
;
Prva stran 9 VRTCI OMT 9 MARTJANCI 9 Ogled reševalnega vozila
Ogled reševalnega vozila

Zdravnica ga. Edith Žižek Sapač, dr. med., spec. druž. med.,ki je tudi direktorica in vodja reševalne ekipe Zdravstvenega doma Murska Sobota, je naši prošnji z veseljem ugodila, nas lepo sprejela in skupaj z reševalno ekipo predstavila njihovo delo in pripomočke. Veliko zanimanje so otroci pokazali za nosilno zdravniško posteljo, ki so jo lahko tudi vsi preizkusili. Ker so otroci pokazali veliko mero poguma, je bil vsak izmed njih nagrajen z injekcijo, ki jo bo lahko uporabil za igro.

Petra Sakovič

 

Dostopnost