a
O vrtcu Bogojina

V enoti delujeta 2 oddelka. Igrišče ob vrtcu je dobro opremljeno, a nekoliko majhno, zato pa je v neposredni bližini veliko šolsko igrišče, ki omogoča številne športne aktivnosti.
;
Prva stran 9 VRTCI OMT 9 BOGOJINA 9 O vrtcu Bogojina
Vrtec Bogojina

V enoti delujeta 2 oddelka.

Igrišče ob vrtcu je dobro opremljeno, a nekoliko majhno, zato pa je v neposredni bližini veliko šolsko igrišče, ki omogoča številne športne aktivnosti. V dogovoru s šolo lahko občasno koristijo tudi šolsko telovadnico, dobro pa sodelujejo tudi s strokovnim kadrom v šoli – predvsem kar se tiče glasbenega področja ter področja jezika – obisk šolske knjižnice.

Lega vrtca omogoča spoznavanje narave v vsej njeni raznolikosti, saj že po nekaj minutah hoje prideš do prelepih gozdov, vinskih nasadov in še česa. Vrtec ima razdelilno kuhinjo, kjer se pripravljata zajtrk in malica, kosilo pa se vozi iz centralne kuhinje v Moravskih Toplicah.

V vrtu so zaposlene štiri vzgojiteljice (tri v deležu 0,50%) in dve pomočnici vzgojiteljic ter ena čistilka oz. pomočnica kuharice.

Dostopnost