a

Novice in obvestila

Prva stran 9 Novice in obvestila

Zdravje v vrtcu

Že vrsto let naše skupine sodelujejo v programu Zdravje v vrtcu, ki ga koordinira Nacionalni inštitut za javno zdravje. Preko programa strokovne delavke v oddelke vnašamo vsebine zdravega življenja kot so zdrava prehrana, skrb za okolje, gibanje, duševno zdravje otrok, zobozdravstvena vzgoja, higiena, prometna varnost…

Zimovanje 2023

Spoštovani starši! Obveščamo vas, da so otroci srečno prispeli na Pohorje. Pot je minila brez posebnosti. Vsi so zelo veseli in se že pripravljajo na prve radosti na snegu. Kaj več o tem, kako se imajo in kako preživljajo dneve na Pohorju, pa boste izvedeli iz člankov...

Programi

Programe v vrtcih določa 14. člen Zakona o vrtcih. Vrtec lahko glede na trajanje izvaja: dnevne programe, ki trajajo od šest do devet ur in se lahko izvajajo dopoldne, popoldne, celodnevno ali izmenično; poldnevne programe, ki trajajo od štiri do šest ur in se lahko...

Vpis otrok novincev za šolsko leto 2023/24

Spoštovani starši,
obveščamo vas, da bo redni vpis otrok novincev za šolsko leto 2023/2024 potekal:

– v torek, 7. marca 2023, od 12.00 do 14.00 ure;
– v sredo, 8. marca 2023, od 11.00 do 14.00 ure;
– v četrtek, 9. marca 2023, od 12.00 do 16.00 ure.

Dostopnost