a
Mojca Pokrajculja in njeni prijatelji so osrečili otroke v vrtcu Moravske Toplice

Obiskali so nas prijatelji in njihovi spremljevalci OŠ IV Murska Sobota. Njihova razredničarka Jana Berden v naš vrtec prihaja tedensko, tokrat pa nas je presenetila z drugačnim obiskom. Prišla je s svojimi varovanci, ki so nam pokazali kako nas lahko že male stvari osrečijo.
;
Prva stran 9 VRTCI OMT 9 MORAVSKE TOPLICE 9 Mojca Pokrajculja in njeni prijatelji so osrečili otroke v vrtcu Moravske Toplice

V vlogah živali – veverice, lisice, volka, jelena, zajčka in medveda in s pomočjo Jane, Mateja in Brigite so nam Nina, Alen, Nija, Jerneja, Laura in Niko pričarali zgodbo Mojce Pokrajculje, ki je bila prijazna in je živalim odprla vrata piskrčka. Prav fino so se imeli v našem vrtcu, kljub temu, da niso bili še nikoli pri nas in ne poznajo ne otrok in ne delavcev v vrtcu. Pokazali so nam kako malo je potrebno za nasmeh na obrazu prijatelja. Spomnili so nas na to, da ni le beseda tista, ki pokaže veliko, pač pa so tu še dejanja in geste.

Hvala vsem, Jani, Mateju ter Brigitii. Bilo je doživeto in veselo, to so nam pokazale otroške oči in njihov nasmeh.

Zapisala Katja Hozjan, vzgojiteljica
Fotografije Sonja Gabor, vzgojiteljica

Dostopnost