a
ČIRI BIRI BIRI BU, KURJA NOGA BREZ SMRADU…

… so se slišale čarobne besede v enoti Martjanci, s katerimi smo pomagali »čarati«, da so eksperimenti pod strokovno izvedbo učiteljice kemije Tamare Sakovič, ki poučuje na OŠ Gornja Radgona, tudi uspeli. Asistirali so tudi otroci. Kaj vse smo »pričarali« pa si lahko ogledate na fotografijah. Izvedeni eksperimenti: FARAONOVA KAČA, SLONOVA ZOBNA PASTA in DIM […]
;
Prva stran 9 VRTCI OMT 9 MARTJANCI 9 ČIRI BIRI BIRI BU, KURJA NOGA BREZ SMRADU…

so se slišale čarobne besede v enoti Martjanci, s katerimi smo pomagali »čarati«, da so eksperimenti pod strokovno izvedbo učiteljice kemije Tamare Sakovič, ki poučuje na OŠ Gornja Radgona, tudi uspeli. Asistirali so tudi otroci. Kaj vse smo »pričarali« pa si lahko ogledate na fotografijah.

Izvedeni eksperimenti: FARAONOVA KAČA, SLONOVA ZOBNA PASTA in DIM V VALJU.

Zapisala Petra Sakovič

Dostopnost